Iekšējās kārtības noteikumi Medsport fizioterapijas centra klientiem

Medsport fizioterapijas centrā gaidām visus, kam ir nepieciešama pēctraumu rehabilitācija, tos, kuri rūpējas par savu ķermeni, garu un vēlas uzlabot savu veselību, tos, kuri ikdienā aktīvi nodarbojas ar sportu, kā arī profesionālus sportistus, kuri vēlas sasniegt vēl labākus rezultātus.

Katram Medsport fizioterapijas centra klientam ir gan tiesības, gan pienākumi, kas Latvijā tiek regulētas saskaņā ar Pacientu tiesību likumu. Klientu tiesību pamatā ir tiesības uz informāciju, ārstniecību vai atteikšanos no tās, tiesības izvēlēties specialist vai ārstniecības iestādi, tiesības uz datu aizsardzību. Ikvienam ir tiesības uz kvalitatīvu veselības aprūpi.

Esam pārliecināti, ka veselīgs un sportisks dzīvesveids uzlabo fizisko pašsajūtu, palielina darba spējas un enerģiju, kā arī palīdz sasniegt mērķus. Būsim lepni būt par uzticamu palīgu Jūsu attīstības ceļā! Mūsu centra pamatvērtība ir individuāla pieeja katra klienta vajadzībām. Lai kvalitatīvāk spētu nodrošināt abpusēju sadarbību, esam izveidojuši iekšējās kārtības noteikumus.

Vispārējā informācija

 1. Medsport fizioterapijas centra darba laiks ir katru darba dienu no plkst. 8:00 līdz 20:00, sestdienās no plkst. 9:00 līdz 18:00. Visi apmeklējumi ir pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot uz administrācijas tel. Nr. 27 831 777, veicot rezervāciju mājaslapā www.medsports.lvvai rezervējot nākamo vizīti uz vietas pie centra administrācijas.
 2. Ierododties uz plānoto vizīti – APAVUSun virsdrēbes jāatstāj uzgaidāmajā zonā. Līdz ieteicams ņemt savus pārvelkamos apavus.
 3. Apmeklējuma laikā jāievēro vispārpieņemtās uzvedības normas un pieklājības normas, lai netiktu traucēti citi centra apmeklētāji.
 4. Izvērtēt mobilo telefonu klātesamības nepieciešamību nodarbību / procedūru laikā.
 5. Klienta kavēšanas gadījumā speciālists ir tiesīgs sniegt attiecīgi īsāku plānotās nodarbības / procedūras laiku.
 6. Katram klientam ģērbtuvē lūgums izmantot tikai vienu skapīti un, ejot uz nodarbību, to aizslēgt un atslēgu ņemt līdz. Pēc nodarbības atslēga ir jāatstāj skapīša durvīs.
 7. Pēc nodarbības vienreiz lietojamās salvetes un ūdens glazes izmest atkritumu tvertnē.
 8. Par klienta ārstniecības plāna izstrādāšanu un realizāciju atbild pats klients un Medsport fizioterapijas centra specialists – fizioterapeits / masieris / treneris.
 9. Klienta (no 14 gadu vecuma) vai nepilngadīga klienta (līdz 14 gadu vecumam) likumiskā pārstāvja pienākums ir saskaņot individual ārstniecības plānu un aktīvi iesaistīties tā realizēšanā, ievērot ārstniecības personu norādījumus.
 10. Personai, kura pavada nepilngadīgu bērnu, jāuzņemas pilna atbildība par bērna uzturēšanos Medsport fizioterapijas centrā.

Apmaksas kārtība

 1. Apmaksu par viziīti – konsultāciju, vingrošanu, masāžu, fizikālo procedūru vai citu pakalpojumu, klients var veikt gan PIRMS, gan PĒC pakalpojuma saņemšanas.
 2. Klients var izvēlēties maksāt par katru pakalpojumu atsevišķi, pakalpojuma saņemšanas dienā vai izvēlēties iegādāties abonementu 5 vai 10 reizēm ārstniecības kursa ietvaros.
 3. Iegādājoties abonementu 5 vai 10 reizēm, abonements ir derīgs 3 mēnešus no iegādes brīža!!!
 4. Klients var iegādāties Medsport fizioterapijas centra dāvanu karti par sev vēlamu summu un izmantot to jebkuram no centra piedāvātajiem pakalpojumiem. Dāvanu kartes ir derīgas 6 mēnešus no iegādes brīža!
 5. Par konsultācijas, vingrošanas, masāžas vai cita pakalpojuma atteikšanu mazāk kā 3 stundas pirms pakalpojuma plānotā laika vai neierašanās gadījumā bez brīdinājuma, Medsport fizioterapijas centrs patur tiesības piemērot “atteikuma naudu” 50% apmērā no pakalpojuma cenas. Vairākkārtēju kavējumu, neierašanās vai laicīgas nebrīdināšanas gadījumā, Medsport fizioterapijas centrs ir tiesīgs klientu turpmāk vairs nepierakstīt uz procedūrām.
 6. Par Medsport fizioterapijas centrā saņemtajiem pakalpojumiem Jūs varat atgūt samaksāto naudas summu, iesniedzot čekus savai apdrošināšanas kompānijai. Izmantojot veselības apdrošināšanas polises klientam pirms tam ir pienākums noskaidrot savas apdrošināšanas polises iespējas, limitus un nepieciešamo dokumentāciju. Medsport fizioterapijas centrs neuzņemas atbildību šajā jautājumā.

Ja Jums nav veselības apdrošināšanas polises, čekus par saņemtajiem pakalpojumiem var iesniegt Valsts ieņēmumu dienestam, tādējādi atgūstot pārmaksāto iedzīvotāju ienākumu nodokli.

Cerot uz savstarpēju sapratni un turpmāku sadarbību, Jūsu Medsport fizioterapijas centrs