02.06.2018 Kursi fizioterapeitiem “Pēdas un rokas pēctraumu rehabilitācija”

2.jūnijā, plkst. 10:00-16:00

Mārupē, Lielā ielā 19-2A (Medsport fiziocentrs)

Lektori: Anete Nelsone un Natālija Pahomova

Programma:

Anete Nelsone
Rokas terapija: plaukstas izmeklēšana un biežākās rokas saslimšanas
10.00 – 11.45 Teorija. Plaukstas izmeklēšana un novērtēšana-funkcionāla plaukstas pozīcija, kustību apjoms locītavās, muskuļu spēks, jušana, satvērieni, objektu manipulācija plaukstā
Biežākās rokas saslimšanas (kaulu lūzumi, locītavu deformācijas, nervu bojājumi (n.medianus, n.ulnaris, n.radialis; karpālā kanāla sindroms, laterālais epikondilīts, kubitālā kanāla sindroms), cīpslu bojājumi) – taktika operatīvas un konservatīvas ārstēšanas gadījumā

11.45-12.00. Kafijas pauze

Natālija Pahomova
Fizioterapija pēdu sāpju mazināšanai, pēdu deformāciju un ar to saistīto funkcionālo traucējumu korekcijai.
12.00-13.30 Teorija. Pēdas anatomija. Biežākie sāpju iemesli. Pēdu deformācijas un ar to saistītie funkcionālie traucējumi.

13.30-14:00. Pusdienu pārtraukums.
14.00-16.00. Praktiskā daļa. Pēdu funkcionālā izmeklēšana. Fizioterapijas metožu pielietošana pēdu sāpju mazināšanai un funkcionālo traucējumu korekcijai.

Punki:
LĀPPOS piešķir 7 TIP fizioterapeitiem (ārstniecības personām).
Ja stundas nepieciešamas arī treneru resertifikācijai, lūdzam mūs par to informēt pieteikuma anketas komentāru sadaļā. Šādā gadījumā treneri varēs saņemt LTTC izdotu apliecību 8 stundu apmērā par A un B kategorijas sporta speciālista profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi, derīgu A, B un C sporta speciālistu resertifikācijai.

Maksa: EUR 60 (ieskaitot PVN 21%) no dalībnieka. Grupām vismaz 3 dalībnieku sastāvā 10% atlaide (atlaides tiek piešķirtas, ja visi grupas dalībnieki tiek pieteikti vienlaicīgi, samaksa par grupu jāveic vienā pārskaitījumā).

Organizators: SIA “Medsport ”
Pieteikšanās, elektroniski aizpildot anketu – ŠEIT
Pieteikšanos un samaksu aicinām veikt pēc iespējas ātrāk (jo vietu skaits grupā ir ierobežots), bet ne vēlāk kā līdz 30.maijam. Vieta grupā tiek nodrošināta pēc samaksas saņemšanas.
Kontaktinformācija: kursi@medsport.lv vai 27831777

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *